Informace o lokalitě

Lokalita

Naše ubytovna se nachází nedaleko Čakovického parku přímo v areálu bývalého cukrovaru. Přesná adresa je Cukrovarská 961/21c, Praha 9 – Čakovice. Mezi hlavní výhody této lokality patří výborná dopravní dostupnost a vynikající občanská vybavenost.

Dostupnost MHD

Přímo před ubytovnou je autobusová zastávka Cukrovar Čakovice. Jezdí zde autobusy číslo 140, 158 a 295, které vás během krátké chvilky spojí s trasami metra B i C. Můžete využít také místní vlakové spojení a přijet z Čakovic do centra Prahy za 20 minut. Spoje na železniční trati Praha-Neratovice-Všetaty-Mladá Boleslav jezdí přibližně každých 30 minut.

Osobní doprava

Lokalita nabízí snadný nájezd na dálnici D8 a rychlé spojení se severojižní magistrálou procházející centrem města. Po dokončení vnějšího pražského okruhu se na Letiště Václava Havla dostanete za 10 minut.

Obchody a služby

V docházkové vzdálenosti od ubytovny je Hypermarket Globus. Do obchodního centra Letňany se autobusem dostanete za 10 minut. V městské části Čakovice se nachází i pobočka České pošty.

Možnosti zábavy a odpočinku

  • Čakovický zámek
  • Čakovický zámecký park
  • A další místa

Zdravotnictví

Zdravotní středisko a ordinace praktických lékařů jsou přímo v Čakovicích. Nejbližší lékárnu najdete přímo v Čakovicích, ulice Cukrovarská 173/64 (naproti Tescu). Navíc můžete využít lékárnu v Glóbusu a v OC Letňany, kam vás autobus doveze za 10 minut.